Голман ГЛАВА 4

Девојките поминале неколку часа да оди преку насловната на Kurt и бере на филмови и редоследот по кој тие сакаа да ги види. Тие беа многу возбудени и љубопитни за утре. Ние одиме директно на Курт по lektionera утре предложи Kattis.

- Не, ние ветија Pelle третман во утринските часови потсети нејзиниот Ли.

- Се разбира реков Kattis. Но, веднаш по тоа? Дали ви се случува да се ебам со Pelle тогаш ќе рече дека минатата година.

-. Не, не сакам да го направи тоа, тогаш за тоа веројатно нема да биде како нервите тешкиот да се види филмови откако ќе го направите на кикот Ли [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (29 гласови, просек: 2.83 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Голман ГЛАВА 3

Следната ноќ зеде Kattis и Ли заедно неговото видео и отиде да Курт. Тие воопшто не се знае како тие ќе се постави на разговор со Курт, но тоа сигурно ќе работат надвор. Во сите случаи каде тие се согласија дека сакаат да го добие во неволја за она што го стори. Тие мислеа, на начин кој Курт беше прилично умен, и тој не ја повредила никого. Ако тој не го користеше своето филмови од другите за лична употреба, се разбира. Тие тропнал на вратата на Kurt и тој ја отвори и погледна малку изненаден кога виде што е тоа. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (24 гласови, просек: 3,08 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Голман ГЛАВА 2

Некој чукна на вратата и Kattis пристигнал. Pelle утврдат брзо на стомакот. Здраво, дали сте подготвени праша Kattis.

- Да, рече Ли, и намигнав Kattis, па сега ти настапуваш на сцената. Pelle е добра вежба лице. Јас сум сега земање на прошетка и доаѓаат со кафе во половина час.

- Тоа беше убаво да се имаат на масажа кога го прашале Kattis?

- Да многу убаво одговорил Pelle.

- Гледам дека Ли користени талк рече Kattis. Имав намера да ги користат масло, но потоа ќе стане како леплива како масло и талк се мешаат. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (18 гласови, просек: 3.78 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Голман

Јас сум стар човек од 59 години по име Leffe. Не знам како, но некако го најдов на вашиот сајт на мрежата. Прво, дозволете ми да кажам дека мислам дека тоа е фантастично. Еротски додека не. Јас навистина не знам како да се опише она што сакам да кажам. Можеби природна, непосредна со еротски елемент? Како и да е, тоа беше отворен тон ме да поднесе мојот "Младите Меморија", која е вистинска приказна за вас. Беа малку горди, и пред се изненадени да го најдете кај вашиот еротски приказни. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (28 гласови, просек: 3.18 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Она што го скри од себе

Во последните исчезнале последните подалеку од куќата, единственото нешто што остана беше мене, Џени, нејзиното момче и постара сестра на Jenny Марија. Тоа беше околу 07:30 наутро и бевме забава цела ноќ. Кога тие последен пат бев дома, Џени и Питер брзо помина во кревет да спие, велат тие, во секој случај. Не знам зошто, но јас не бев уморен повеќе, па почнав наместо да се справи со нередот дека ние сме биле до претходниот ден, имаше еден тон на садови и лименки пиво насекаде. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (18 гласови, просек: 3.06 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На почетокот на идниот

Кога таа одеше во голот, тој се сретна со неа долго прегратка. Рацете останале на нејзините раменици и праша "Дали сте во ред да се добие тука?". Таа кимна со главата и се насмеав. Тоа беше прв пат таа беше дома со него. Тие се познати едни со други за неколку недели, малку датум и едноставно чувствував дека тоа беше во право. Минатиот петок тие биле во нејзиниот дом. По тие уживал добар тестенини антена која таа го стави многу напор, тие завршија на каучот во дневната соба, добро завиткување нивните насловната на пожар. Тие се бакнувале меѓусебно неколку пати, но не многу интензивно, а повеќето седна и зборуваше. Со тоа тие почнале да се зборува за нивното минато односи го разговорот пристигнале во сексот и тоа беше докажано дека и двајцата беа мислев дека ќе биде возбудливо, со доминантна и потчинет партија.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (42 гласови, просек: 3.60 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

LOVELY 3

- Можно е за мене и дека и натаму. Ahh, исто како што. Јас juckar очајно против нејзините убави прсти и јазик, а потоа се чувствуваат како на граница поминува на она што се нарекува реалност. Знам како ми fittmuskler почнат договорниот на периоди и како таа почнува да се оцрни моите очи.

- Изјави го ова, таа команди. Извикам вашата прекрасна оргазам, па другите девојки ќе знам колку е добар сум во јадење пичка.

И кога станува збор, јас се уште не може да им помогне, но плаче. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (7 гласови, просек: 2.86 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

LOVELY 2

Додека јас се врати на реалноста во Гетеборг, јас ги споделите со вашите отчукувањата на срцето одат надолу во нормала повторно. Тоа е истото секој пат кога ќе помислам на тој одреден ден во домот на соседот, јас навистина може да се чувствуваат дека летањето чувство дека имав кога ја оставил куќа со светлина чекор. Назад дома, вие ќе се чувствувате како да целиот свет се насмевна со мене, се насмеа за токму она што ми беше преку, како и тоа се чувствува како да сакав да го споделам некои од нив за никого. Без разлика дали тоа беше таму или тоа, тој или таа е. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (9 гласови, просек: 2.22 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

LOVELY

Оваа приказна не почнува како и сите кои прв пат ја видов, мислев дека моето срце ќе се скрши или нешто слично. Тоа не започнува со тоа што кога го видов за прв пат јас скоро се удави од kåtsafter.

Се започна кога беше префрлен од мојот стар канцеларија во мала празнина Varberg, на големиот град Гетеборг. Менаџер наречен промоција, и јас тоа го верува во прво време, но по мојот прв ден јас жали што јас го верува. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (13 гласови, просек: 2.62 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Банка судбината

Јас банка ќе о направи случај. Зедов знак печ o одеднаш стана мојот ред. На касата тие стоеја како парична казна пиле во 28-годишна возраст. Јас не она што можев да о пред јас ќе одам од таму, имав печ каде што застана. Јас застанувам во 16:00 Среќавајте ме надвор, може да се најде нешто [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (33 гласови, просек: 1.48 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Online porn video at mobile phone